• 0 Items - 0,00
  • Počet produktov v košíku
Kúpou tohto produktu získate 299 darčekových bodov (2,99)
Nové

Získajte 299 darčekových bodov
19,90

Sestry zo Sea View

(2 recenzie zákazníkov)

Niektorí hostia prišli na dovolenku, iných do Sea View priviedli ich vlastné skryté dôvody…

9788082491039 , , , ,
Zdieľať

Spoznajte autora

Niektorí hostia prišli na dovolenku, iných do Sea View priviedli ich vlastné skryté dôvody…

Keď sa po otcovej smrti ocitnú v chudobe, Sarah Summersová presvedčí svoje sestry, aby v rodičovskom dome pri mori zriadili penzión, lebo iba tak sa dokážu postarať o chorľavú matku. Emily a Georgiana súhlasia, ale Viole, ktorá nosí závoj, aby skryla svoju jazvu, sa ten nápad nepáči.

Sestry, odhodlané zostať spolu, sa pustia do podnikania. Namiesto starých invalidov, ktorých očakávajú, však vo svojom dome čoskoro hostia džentlmenov súcich na ženenie. Sarah váha medzi svojou silnejúcou náklonnosťou k tajomnému škótskemu vdovcovi a povinnosťou voči rodine. Nová situácia medzitým odhalí Violine jazvy — viditeľné aj skryté hlboko v nej — a jej uzavreté srdce sa navždy zmení.

„Autorka Julie Klassenová píše ďalší bestseller v pravom štýle Jane Austenovej! Sestry zo Seaview, očarujúci príbeh plný vtipných, romantických a srdcervúcich momentov, odohrávajúci sa v krásnom pobrežnom meste Sidmouth, si nepochybne získa srdcia čitateľov. Sestry Summersové sú rozkošné a ich svojrázni hostia vám určite vyčaria na tvárach úsmev… všetci okrem pani Eltonovej. Keď si prečítate túto knihu, ktorá zvíťazila v kategórii románov z regentského obdobia, pochopíte, čo tým myslím!“
Michelle Griepová, držiteľka ceny Christy

Hmotnosť 562 g

2 recenzie k Sestry zo Sea View

 1. Majka

  po otcovej smrti prišli o časť majektu, keďže sa majetok dedil po mužskej línii a oni boli len jeho dcéry…našťastie pred smrťou kúpil jeden dom, v ktorom zostali žiť…
  ich postavenie v spoločnosti však týmto začalo úplne klesať, stávali sa z nich „bežní ľudia“, žiadna smotánka….a takto to mali aj s vyhliadkami na sobáše,….
  aby neprišli aj o tejto dom, ktorý bol teraz ich domovom, museli niečo vymyslieť, keďže prostriedky, ktoré im zostali sa rýchle míňali….
  štyri sestry s chorľavou matkou sa rozhodnú trošku situácii pomôcť a hoci nerady a s ťažkým srdcom, sa musí každá z nich zhostiť nejakej úlohy, aby svoj domov nemuseli stratiť a mohli zostať spolu – rozhodnú sa podnikať a to prenajímaním izieb v tomto dome s výhľadom na more…

  pri týchto úlohach, rozhodnutiach je krásne sledovať charakter, silné a slabé stránky každej sestry – to ako sa vyrovnávajú a zhosťujú týchto úloh, ako sa musia naučiť viac spolupracovať…ako je niekedy ťažké mať doslova cudzích a nevystatých ľudí pod vlastnou strechou a prejavovať im vďačnosť len tým, že sa vôbec rozhodli tam byť….
  dejom sa krásne prelína aj niekoľko romantických príbehov, možno nie všetky dopadnú tak, ako si to prajeme (alebo prajú hlavné hrdinky), ale aj to môže sestry krásne zomknúť a zlepšiť ich, niekedy možno trošku viac naštrbené vzťahy…a nakoniec mi nedá nespomenúť aj matku, ktorá je v pozadí, ale tiež sa v rámci svojej choroby a ťažkostí snaží pomôcť aspoň svojimi radami 🙂

 2. Miroslava (overený zákazník)

  Som nadšená! Je to vskutku nádherný príbeh o sesterskej láske, rodinných putách a samozrejme nechýba ani jemná romantická linka.
  Pútavé osudy sestier, ktoré si spolu s ich matkou po otcovej smrti otvorili penzión, ma bavili od začiatku až do konca.
  Veľmi zaujímavé charaktery mali aj ubytovaní hostia v penzióne, a za zmienku určite stoja aj niektorí susedia, ktorí tvorili dôležitú súčasť príbehu.
  Priznávam, túto knihu som z rúk púšťala len veľmi nerada – bolo to až vo veľmi, veľmi neskorých nočných hodinách… 😉
  Už teraz sa teším na pokračovanie životných osudov Sestier zo Sea View.

Pridať recenziu