4,95

Na dne

Bree Nichollsovej sa obráti celý život hore nohami.

Zdieľať

Predstavujeme autora/autorku

"V živote máme vždy možnosť voľby. Ľudia nás budú ťahať rôznymi smermi. To kam sa vydáme, bude priamy dôsledok múdrosti našich rozhodnutí."

Bree Nichollsovej z ničoho nič zmizne pes Samson. No to je len začiatok. Hore nohami sa jej obráti celý život.

Bree a jej pes Samson z pátracieho tímu K9 zachraňujú nezvestných na brehoch nádherného Horného jazera. Stala sa z nich nezastaviteľná dvojka, ktorá dokáže vyriešiť každú záhadu.

Keď za podozrivých okolností zomrie muž pracujúci v novom laboratóriu blízko Rock Harboru, Bree sa zapojí do vyšetrovania. To ju dovedie k prekvapivému nálezu – k rodine, o ktorej ani netušila, že ju má. Vzápätí však zmizne Samson. Bree sa ho snaží nájsť a pritom zistí, že medzi záhadnou vraždou a únosom jej psa existuje prepojenie. Stopy ju privedú k dôkazom pochovaným hlboko v divočine Horného polostrova.

Do príbehu vstupuje aj ranger Kade Matthews, ktorý husté lesy pozná ako vlastnú dlaň. Spolu s Bree musia vypátrať vraha a zároveň nájsť Samsona. Skôr, než bude príliš neskoro.

„Kniha plná prekvapujúcich zvratov. Na svoje si prídu všetci, ktorí dychtia po napätí.“  Hannah Alexanderová, autorka knihy The Wedding Kiss

Počet strán: 320
Väzba: brožovaná väzba
Jazyk: slovenský jazyk
ISBN: 978-80-89822-16-4
Dátum vydania: 22. júl 2017

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Na dne”