Viete o tom, že za zaujímavý a obohacujúci komentár k tomuto článku vás odmeníme 50 darčekovými bodmi?

Knihy od Julie Klassenovej sme si obľúbili nielen my vo vydavateľstve, ale predovšetkým naši čitatelia. Svedčí o tom fakt, že Julia patrí k najžiadanejším autorkám, ktoré vydávame. Aj preto nás vždy poteší, keď si môžeme prečítať nejakú z vašich recenzií. Jednou z najnovších je tá od @fulloff.book a my veríme, že aj pripravovaná novinka sa jej bude páčiť rovnako ako Sestry zo Sea View.😊

Sestry zo Sea View ~ Julie KLASSEN

🇺🇸| The Sisters of Sea View

💬| Kúpeľné mestečko Sidmouth láka svojím zdravým ovzduším, morskými kúpeľmi a veľkým množstvom penziónov, ktoré srdečne vítajú všetkých hostí. Rovnako, ako aj najnovší penzión Sea View, ktorý riadia štyri mladé sestry Summersové za pomoci ich chorej matky.

Tento príbeh nám ukazuje, že život je naozaj nevyspytateľný. Zo dňa na deň sa z urodzených dám môžu stať hostiteľky penziónu. Ťažký osud štyroch (možno piatich) sestier Summersových nám dáva nádej, že všetko zlé je aj na niečo dobré. Že aj človek mrzký, invalidný dokáže nájsť lásku, a že keď máte okolo seba rodinu a priateľov, všetko sa dá zvládnuť. Len sa netreba báť.

Knihy od Julie Klassenovej sú všeobecne dobrá klasika, všetky. A vždy. Ešte ani jedna kniha ma nesklamala a verím, že ma nesklame ani pokračovanie tejto série. Už teraz som zvedavá a teším sa na príbehy ďalších postáv a osudy sestier, ktoré svoj príbeh v tejto knihe nevysvetlili.

Vrelo odporúčam! 💜

5/5 ⭐️

@fulloff.books, vlastným menom Lucia, považuje knihy za jej neoddeliteľnú súčasť. Najradšej si prečíta súčasné i historické romantické príbehy a fantasy literatúru. Teší nás, že medzi jej desiatimi najobľúbenejšími knihami roku 2023 by ste našli napríklad aj Oblohu na jeseň od Denise Hunterovej či Portrét Vernosti od Roseanny M. Whitovej. Na Instagrame ju nájdete tu.

Pridaj komentár