Viete o tom, že za zaujímavý a obohacujúci komentár k tomuto článku vás odmeníme 50 darčekovými bodmi?

Aj vy to tak niekedy máte, že si kúpite celú sériu kníh len kvôli tomu, že vás zaujala jedna z nich? A nakoniec zistíte, že všetky stáli za to? Stalo sa to aj @miska_cita so sériou Historky z Ivy Hillu. Dokonca sa jej celá séria zapáčila natoľko, že zaradí Julie Klassen medzi svoje obľúbené spisovateľky…a to nás naozaj veľmi teší. A čo vy? Aká je vaša obľúbená knižná séria?

NEVESTA Z IVY GREENU Julie Klassen🌿

••• 🌿

Netreba zbytočne veľa opisov a slov, proste výborné 😊

Tretia časť Historiek z Ivy Hillu bola opäť kvalitným, zaujímavým aj milým čítaním, pri ktorom som sa znova ocitla v malebnom Ivy Hille v spoločnosti starých známych postáv.

Príbehy ivyhillských obyvateľov sa mi v každej knihe páčili a som rada, že som konečne sériu dočítala a dozvedela sa, ako dopadli ich osudy (aj keď som si ich čítaním Vianoc v Ivy Hille vopred nechtiac vyspoilovala) 🙈😀

Autorku som si vďaka tejto sérii veľmi obľúbila a v čítaní jej ďalších knižných príbehov budem aj naďalej pokračovať.

Veľmi sa teším na jej knihy, ktoré ma ešte čakajú na poličke.

Ak patríte medzi milovníkov historických príbehov na štýl Jane Austenovej, určite sa mrknite aj na tvorbu Julie Klassen. Neobanujete. Historický anglický vidiek v jej knihách vás očarí rovnako ako príbehy 😊

Čítate historické romány? 📖

@miska_cita, vlastným menom Michaela, pre knihy aj dýcha – v jej knižnici by ste preto našli stovky výtlačkov tých najrôznejších príbehov. Medzi jej obľúbené žánre patrí romantika, skutočné príbehy, ale aj krimi a fantasy. Obzvlášť rada číta knihy od slovenských autorov. Na Instagrame ju nájdete tu.

Jeden komentár

    • Michaela Linkova

    • 2 mesiace ago

    Veľmi pekne ďakujem za zdieľanie a uverejnenie recenzie

Pridaj komentár