2021

Edičný plán

Daring venture
Autor

Elizabeth Camdenová

„Camdenová vo svojom najnovšom románe splieta úžasný príbeh plný intríg a lásky…“ –Publishers Weekly o knihe Nebezpečné dedičstvo

Ako biochemička pôsobiaca začiatkom dvadsiateho storočia v New Yorku, doktorka Rosalinda Wernerová zasvätila svoj život križiackej výprave proti chorobám prenášaným vodou. Patrí k priekopníkom novej, prelomovej technológie, ktorá zmení spôsob dodávania vody do každej domácnosti v meste – ale iba vtedy, ak sa jej podarí presvedčiť ľudí o zmysle svojej práce.

Nedávno vymenovaný komisár Newyorskej vodnej správy Nicholas Drake veľmi pochybuje o Rosalinde a metódach, ktoré používa tím jej spolupracovníkov. Keď sa s ňou počas súdneho sporu dostane do priamej konfrontácie, je zaskočený svojoujeho reakcia reakciou na pôvabnú vedkyňu ho zaskočí.

Aj keď Rosalinda a Nick vedú súkromnú vojnu proti náklonnosti, ktorú k sebe cítia, pevne stoja na opačných stranách v bitke, ktorá neovplyvní iba ich životy. Keď verejné pobúrenie vzrastie a Rosalinda sa stane terčom neznámeho nepriateľa, obaja súperi si uvedomia, že v hre je oveľa viac, než sa im kedy snívalo.

 

Autor: Elizabeth Camdenová

Dátum vydania: júl 2021

colorsoftruth
Autor

Tamera Alexanderová

Tamera pokračuje v divokom rozprávaní o pravde, zrade, odvahe a nepravdepodobnej romanci uprostred neuveriteľných historických reálií.

Carntonskú sériu kníh je možné čítať samostatne. Hlbší čitateľský zážitok budete mať, keď si príbehy prečítate za sebou.

 

Dátum vydania: august 2021

castaway
Autor

Julie Klassenová

„Divoké cornwallské pobrežie oplýva nebezpečenstvom, ale aj romantikou. Román Stroskotanec v Cornwalle predstavuje dokonalé stmelenie intríg s nežnými momentmi a aj preto sa stal mojím najobľúbenejším Klassenovej románom.“
– Michelle Griepová, úspešná autorka a víťazka Christy Award

 

Dátum vydania: august 2021

colonelslady
Autor

Laura Frantz

Môže láska prežiť tajomstvá ukryté v hĺbke utrápeného srdca?

 

Dátum vydania: september 2021

vying
Autor

Kristi Ann Hunterová

Začíname novú regentskú dvojdielnu sériu.

 

Dátum vydania: október 2021

socialite
Autor

J'nell Ciesielski

Keď sa anglická prominentka vydá na nebezpečnú cestu záchrany svojej sestry z rúk nacistov, narazia na seba pôvab, romantika a špionáž.

 

Dátum vydania: november 2021

ontheedge
Autor

Andrew Peterson

PUBLISHERS WEEKLY a ECPA BESTSELLER.

Začíname fantastickú sériu pre deti od 8-12 rokov, spolu viac ako 1 200 strán dobrodružstva a objavovania, že v malom, všednom mestečku vôbec nič všedné nie je. Vlastne jedná celkom obyčajná rodina zistí, že je centrom veľkej záhady, ktorá zmení ich život a život celého sveta.

Viac ako 80 ilustrácií, kartičky príšeriek a pripravovaná filmová animovaná séria.

 

Dátum vydania: november 2021

mindgames
Autor

Nancy Mehl

Nový triler. Nové tajomstvá. Nové pohľady do vnútra duše a srdca. Nancy Mehl sa predstaví čitateľom obľubujúcim napätie a nečakané zvraty.

Nie, Kealy Quinnová nie je len taká obyčajná vyšetrovateĺka FBI…

 

Dátum vydania: november 2021

ivyhillchristmass
Autor

Julie Klassenová

Vrátite sa s nami do očarujúcej dedinky Ivy Hill?

 

Dátum vydania: november 2021