Viete o tom, že za zaujímavý a obohacujúci komentár k tomuto článku vás odmeníme 50 darčekovými bodmi?

Existuje odpoveď na otázku, koľko kníh je priveľa? Podľa nás nie. Veď pokiaľ máme obľúbené žánre alebo autorov, chceme, aby písali čo najviac – nech máme stále čo čítať.😊 Túto otázku položila sebe i svojim sledovateľom aj @cosylittlereader a ako môžete vidieť na fotke, jej najpočetnejšou zbierkou sú práve knižky od našej milovanej Julie Klassenovej. Mimochodom, samotná Julie tento jej príspevok prezdieľala na svojom Instagrame s textom, že ju teší vidieť slovenské preklady jej kníh. Tak čo, ktorý autor by to vyhral u vás?

❔| koľko najviac kníh od jedného autora vlastníš?

u mňa – ako fotka svedčí – drží jednoznačné prvenstvo @julie.k.klassen, ktorá píše jeden román za druhým, pričom platí čo kniha – to skvost. do jej príbehov som sa zamilovala už pred rokmi a práve vďaka nej aj do regentského Anglicka, do ktorého sú vsadené. milujem všetko, čo je s týmto obdobím spojené, spoločenské tradície, módu, sezóny a plesy, honosné sídla i neveľké mestečká a samozrejme atmosféru, akú vie autorka opísať tak dôverne, že sa pri jej knihách cítim, akoby som čítala nejaký román zo “súčasnosti”.

•••

Veľmi ďakujem @vydavatelstvo_i527net, že autorku prekladáte a prinášate na náš trh.

táto “malá” zbierka mi robí veľkú radosť. 🤎

@cosylittlereader, vlastným menom Ľubica, je veľkou milovníčkou kníh. Rada číta súčasnú romantickú, krimi a fantasy literatúru, no vždy si rada nájde čas aj na svetovú klasiku. Aj preto môžete medzi jej obľúbenými knihami nájsť Učiteľa tanca spolu s Annou zo Zeleného domu, Hrami o život či Volaním kukučky. Nikdy nečítala knihu v češtine, pretože vždy dá radšej prednosť slovenčine alebo originálu. Na Instagrame ju nájdete tu.

Pridaj komentár