MÁTE RADI KNIHY? CHCETE O NICH PÍSAŤ?

Váš čitateľský blog

Ak máte vlastnú skúsenosť s písaním, ale hlavne, ak radi čítate alebo máte chuť na novinársku prácu a chcete sa s ňou podeliť na stránke nášho vydavateľstva, budeme radi.

Do vášho blogu by mali patriť predovšetkým obsiahlejšie recenzné hodnotenia,  články týkajúce sa literatúry a žánrov, ktoré obohacujú čitateľov pre nich zatiaľ neznámymi či v slovenčine nedostupnými informáciami. Fantázie sa ale medze nekladú. Našich čitateľov poteší  fotoreportáž, rozhovor s autorom, prehľad chystaných edícií slovenských alebo  zahraničných vydavateľstiev alebo vlastná tvorba.

Za kvalitné články vás dokonca radi odmeníme darčekovými bodmi. Odmeňovať budeme podľa obsahovej a literárnej kvality každého príspevku a odmenu budeme stanovovať individuálne. Nebudeme odmeňovať automaticky za každý blog. Váš článok si prečítame a ak sa bude páčiť nám (áno, bude to musieť byť úplne subjektívne) alebo sa bude páčiť našim návštevníkom, budú sa o ňom rozprávať, komentovať ho atp., odmeníme vás od 100 až do 5 000 darčekovými bodmi. 

Vyplňte a pošlite nám krátke info o sebe a o tom, prečo chcete písať, prečo chcete mať blog práce u nás a čomu by ste sa radi venovali.

„Napíšte to. Risknite to. Možno to bude hrozné, ale je to jediná cesta k tomu, aby to bolo vynikajúce. „

William Faulkner

    Kontrolná otázka, prosím, odpovedzte po slovensky aj s veľkým písmenom.