Rozhovor s Julie Klassenovou

My sme radi, keď o autoroch, ktorí sa nám páčia, vieme čo najviac. A tak aj vás chceme potešiť článočkom od Julie Klassenovej, kde odhaľuje o sebe …

10 vecí, ktoré o mne možno neviete:

 

1. V súčasnosti žijem v St. Paule, ale pochádzam z Chicaga. Väčšina mojich príbuzných sa odtiaľ už dávno odsťahovala, no na rodinných svadbách nás na tanečnom parkete vždy spojí pesnička „Sweet Home, Chicago“ od Blue Brothers.

2. Som spolovice Nemka a spolovice Litovčanka. 

3. Keď som bola malá, túžila som byť morskou vílou, potom morskou biologičkou a napokon spisovateľkou. Tretí sen sa splnil.

Klassenova a jej bratia 4. Mám 177 centimetrov (alebo som mala :)) a som najnižšia zo svojej rodiny. Mám problém kúpiť si topánky veľkosti 42.  na obrázku Klassenová a jej bratia.

 

5. Kresťankou som sa stala v poslednom ročníku strednej školy.

6. Milujem tanec. Kedysi som v komunite učila spoločenské tance a nedávno som sa s priateľmi z kostola začala učiť stepovať.

7. Mám dvoch bratov a ja som prostredný prispôsobivý chameleón.

8. Necítim sa ako doma v horách, na púšti či blízko oceánu. Naopak, prirodzeným prostredím sú mi lesy. Zbožňujem prechádzky v lese, zvlášť keď môžem kráčať po ihličí.

9. Pred dvadsiatimi šiestimi rokmi ma priatelia pozvali stráviť s nimi večer hier v malom žltom domčeku u človeka, ktorého som nepoznala. O rok neskôr som sa naňho vydala. Doteraz bývame v žltom domčeku (hoci už nie je taký malý, lebo sme s i ho zväčšili).

Julie Klassenova a Beverly Lewis 10. Asi 12 rokov som bola zamestnaná ako redaktorka na oddelení beletrie a mala to úžasné privilégium, že som mohla spolupracovať s takými veľkými spisovateľkami, ako sú Beverly Lewisová, Deanne Gistová, Lisa Wingateová a iné. Veľa som sa od nich naučila!

Pridaj komentár